انتخاب رشته كنكور تجربي، رياضي و انساني

درباره وبلاگ
موضوعات

انتخاب رشته كنكور تجربي، رياضي و انساني

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97

پنج شنبه بیست و یکم 4 1397

یه سلام و خسته نباشید میگم خدمت تمام داوطلبانی که در کنکور 97 شرکت کردن. یه سلام و خسته نباشید مخصوص هم خدمت داوطلبان کنکور تجربی 97 عرض می کنم. امیدوارم همه عزیزان از آزمون خودشون راضی بوده باشند و نتیجه زحمات خودشون رو بگیرند.

تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97، را در این قسمت برای شما عزیزان آماده کرده است، تا اگر ابهامی در مورد پاسخنامه سوالات برای شما پیش آمده برطرف شود. داوطلبانی هم که قصد شرکت در کنکور تجربی 98 را دارن می تونن با مطالعه تحلیل سوالات کنکور تجربی امسال با نحوه طراحی سوالات آشنا بشن و خودشون رو برای کنکور تجربی سال آینده آماده کنن.


تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی  97

بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97 : ادبیات کنکور تجربی 97

تحلیل ادبیات کنکور تجربی 97 نشان می دهد که سوالات ادبیات، نسبت به کنکور ریاضی 15-10 درصد سخت تر بوده است. بودجه بندی ادبیات کنکور تجربی 97 نیز به شرح زیر می باشد:

سوالات 1، 2 و 3 مربوط به بحث لغت، سوالات 4 و5 مربوط به بخش املا، سوالات 6،7و 8 تاریخ ادبیات، سوالات 9 تا 11 آرایه ادبی و سوالات 12 تا 16 سوالات نگارشی، سوالات 17 تا 19، سوالات مربوط به آرایه های ادبی و قرابت معنایی می باشند. سوالات قسمت نگارش و تاریخ ادبیات شبیه کنکور تجربی 96 بود.

برای مطالعه کامل پاسخ تشریحی، تحلیل و بودجه بندی ادبیات کنکور تجربی 97 به لینک زیر مراجعه نمایید.


بودجه بندی، تحلیل و پاسخ تشریحی ادبیات کنکور تجربی 97


بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی : عربی کنکور تجربی 97

در این قسمت تحلیل و بودجه بندی عربی کنکور تجربی 97 را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. سوالات عربی کنکور تجربی امسال روال مثبت و خوبی داشت و هم سطح سوالات کنکور ریاضی 97 بود.

بخش ترجمه شامل 8 سوال، بخش درک مطلب شامل 9 سوال و بخش قواعد شامل 8 سوال می باشد.

برای مطالعه کامل پاسخ تشریحی، تحلیل و بودجه بندی عربی کنکور تجربی 97 به لینک زیر مراجعه نمایید.


بودجه بندی، تحلیل و پاسخ تشریحی عربی کنکور تجربی 97


بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97 : دین و زندگی کنکور تجربی 97

سه سال است که سوالات دین و زندگی بر خلاف های کنکور های سراسری سال های گذشته، ترتیب خاصی ندارد. سوالات دین و زندگی در کنکور های سال های گذشته از پایه دوم آغاز می شد.

سوالات پایه دوم در کنکور تجربی 97 نسبت به سال های گذشته بیشتر بود. در کنکور تجربی 96، 12 سوال از پایه دوم بود و امسال هم پیش بینی می شد که سوالات پایه دوم در این درس بیشتر باشد. دقیقا هم همین اتفاق افتاد. در کنکور های سراسری سال های گذشته تنها 9 سوال از پایه دوم بود. در کنکور تجربی 97، تعداد سوالات پایه چهارم فوق العاده کم بود و نسبت به کنکور های سراسری سال های گذشته تغییر محسوسی داشت. معمولا 30 درصد سوالات از پایه پیش دانشگاهی طرح می شود. امسال 4 سوال از پایه پیش دانشگاهی وجود داشت.


بودجه بندی، تحلیل و پاسخ تشریحی دین و زندگی کنکور تجربی 97


بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97 : زبان انگلیسی کنکور تجربی 97

سوالات زبان انگلیسی کنکور تجربی 97 از سوالات کنکور ریاضی 97 سخت تر بودند. از 25 سوال، 7 سوال مربوط به گرامر می باشد، از این 7 تا سوال گرامر دو تا سوال مربوط به زبان 3 و درس 5 و 5 سوال هم گرامر پیش دانشگاهی بود. سوالات 93 تا 100 مربوط به درک مطلب می باشد. خوبی سوالات درک مطلب این بود که آدرس جواب ها هم داده شده بود. سوالات کلوزتست و ریدینگ یک مقدار از سوالات کنکور ریاضی سخت تر بود.


بودجه بندی، تحلیل و پاسخ تشریحی زبان انگلیسی کنکور تجربی 97


(0) نظر
X